UNIKALNE CECHY

Najwyższy czas, aby skończyć z płaskimi planszami używanymi w podłogach interaktywnych starego typu! Technologia cały czas się rozwija a świat, który nas otacza, zbudowany jest w trzech wymiarach. W OMNISFLOOR oferujemy Pakiet 3D, niedostępny u innych producentów, ze względów technologicznych.

Standard Full HD (1920×1080) już dawno został zakwalifikowany jako podstawowa jakość wyświetlanego obrazu. Nie powinno się oferować niższych rozwiązań, stawiając jako jedyny wyznacznik cenę. Obraz Full HD zaimplementowany w podłogach OMNISFLOOR wzbogaca użytkownika o nowe, nieoferowane wcześniej, doznania.

Wysoki kontrast 22000:1 jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na odbiór wyświetlanego obrazu. W naszych urządzeniach jest on prawie dwukrotnie większy od tych spotykanych w innych konstrukcjach. Powoduje to, że OMNISFLOOR może dobrze pracować nawet w jasnych pomieszczeniach.

OMNISFLOOR posiada w konfiguracji podstawowej pakiety z trzech obszarów: FUN (zabawa), REW (rewalidacja) oraz EDU (edukacja). To czyni, że nasze rozwiązanie może zostać zakupione w ramach specjalnych potrzeb edukacyjnych, zarówno dla uczniów z deficytami, jak i tych zdolnych. W modelu OMNISFLOOR 3D zainstalowany jest nowatorski pakiet zasobów 3D, nieoferowany w rozwiązaniach konkurencyjnych!

Od samego początku stworzenia podłogi interaktywnej postawiliśmy na jakość rozwiązania, a nie ilość. Dlatego ważnym wyznacznikiem dla nas są gotowe zasoby – scenariusze zajęć do wykorzystania przez kadrę. Mamy aż 250 wysokiej jakości scenariuszy, napisanych przez metodyków i praktyków pracujących z OMNISFLOOR!

OMNISFLOOR proponuje Państwu skalowalność rozwiązań. Kupując tańsze rozwiązanie, można z czasem doposażyć tak, by dorównywało tym najbardziej zaawansowanym. Poprzez zdalne instalowanie pakietów, w prosty sposób można powiększać możliwości naszych podłóg interaktywnych. W naszej ofercie wkrótce zadebiutuje również urządzenie mobilne.